0533 033 73 80 info@mygym.com.tr

Neden My Gym?

İşten Öte , Bir Yaşam Biçimi…

1983 yılında Amerika’da kurulan My Gym dünyanın farklı ülkelerinde 325’ten fazla şubesiyle her geçen gün büyüyerek milyonlarca çocuğa hizmet veren bir hareket eğitim ve oyun merkezidir.

My Gym geliştirdiği benzersiz programları ve doğum günü partileri ile sayısız ödül kazanmıştır. 2014 yılında My Gym Franchise Sistemi ile 500 şirket arasında giren My Gym ; Entreprenuer Magazine’in Children’s Fitness Program ödülü, Parent’s Choice Ödülü, Anne-çocuk Dergileri Ödülleri, Okul öncesi dönem için ”En iyi Aktivite Merkezi” ödülü, Çocuk gelişimi için “En iyi Oyun Programı” ödülü ve ev dışında yapılan “En iyi Doğum Günü Partileri” ödülleri gibi birçok ödül kazanmıştır.

Çocuk gelişiminde ödüllü programları ve özel tasarlanmış ekipmanları ile çocukların bir yandan eğlenirken diğer yandan güç, denge, koordinasyon daha da önemlisi sosyal beceri ve öz güven kazanmalarını sağlayan My Gym, Türkiye’deki şube sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

 

My Gym Çünkü;

 • Dünyada  300’ü aşkın şubesiyle Çocuk spor ve eğlence alanında uluslararası bir marka,
 • Amerika’daki merkezimizde uzman kadrolarımızca yaş gruplarına uygun olarak hazırlanmış benzersiz ve online gelen My Gym programları,
 • En son teknoloji takip edilerek özel olarak tasarlanmış zengin ekipmanlar,
 • Dünyadaki tüm şubeler tarafından online kullanılan My Gym Sistemi,
 • Dünyadaki tüm şubelerinde eş zamanlı uygulanan her hafta değişen ekipman kurulumu,spor salonu düzeni ve ders programı içeriği,
 • Sevgi dolu, enerjik, konusunda uzman ve kurumsal My Gym Genel Merkezi tarafından eğitimini başarı ile tamamlamış eğitmenler,
 • Benzerlerinden çok farklı olarak Mükemmel Öğretmen/Öğrenci oranları,
 • My Gym’in güvenlik ve temizlik standartları.

Franchise alarak neden doğru ve heyecan verici bir işe başlayacağınıza dair size bir kaç madde sayabiliriz:

Zamanlama Çok Doğru

Günümüz çevre koşullarında çocukların güvenle oynayıp fiziksel aktiviteler yapabileceği alanlar giderek azalmaktadır. My Gym benzersiz programı ve güvenli merkezleriyle çocukların aktif birer birey olmaları için olanak sağlamaktadır.

Çocukların yaşam kalitelerini iyileştirin

Yenilikçi ve dikkatlice yapılandırılmış programlarımız, ideal öğretmen/öğrenci oranımız ve rekabetsiz ortamımız çocukların harika şeyler başarabileceklerini keşfetmelerini sağlar. My Gym çocukları eğlenirken, güç, denge, koordinasyon, esneklik ve çeviklik gibi fiziksel becerilerini geliştirir ve aynı zamanda özgüvenli, sosyal becerileri gelişmiş bireyler olarak yetişmesini sağlar.

Kendi işinizin sahibi olun

Franchise’ larımız kendi işinin sahibi olurken çocukların fiziksel ve ruhsal sağlıklarını gelişitiren bir iş yapmaktan dolayı büyük bir manevi tatmin yaşarlar.

Franchise Başvuru Formu

My Gym Franchise Süreci

My Gym ‘in başarısında işletmecilerin rolü büyüktür.
Dolayısıyla, işletmecilerimizin seçimi konusunda çok titiz davranırız.

My Gym franchise olma süreci,

Yukarıdaki “Franchise Başvuru Formu”nu eksiksiz ve doğru doldurup tarafımıza ulaştırmanızla başlar.
Franchise adayı My Gym standartlarına uygun bulunduğu takdirde, diğer şubesi bulunan franchiselarımızın bölge koruma alanı da dikkate alınarak değerlendirme yapılır ve süreç başlatılır.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler

Çocuklarla vakit geçirmeyi seven, çalışkan, zorluklar karşısında kaçmayı değil hayatın içinde yer almayı seçmiş ve öğrenmeye açık olması,
Girişimci bir ruha ve aynı zamanda başarma hırsına sahip olması,
Yatırımın gerektirdiği finansal kaynak ve olanaklara sahip olması,

 

Lokasyonda Aranan Özellikler

Ortalama 200 m2 alana ihtiyaç olup açılacak bölge, alanın fiziki koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Tüm My Gym şubeleri aynı tip dekorasyon yapısına ve konsepte sahip olmalıdır.

My Gym’in Franchise Anlaşması İle Verdiği Hizmetler

 • Doğru yer seçimi için keşif ve öneri desteği,
 • Franchise işletmecisi Teknik ve My Gym eğitimi,
 • Franchise İşletmecisi Mali ve İdari eğitimi,
 • Personel işe alma desteği ve açılış öncesi tüm personelin My Gym Eğitimi verilmesi,
 • Şube içi gerekli tüm İnsan Kaynakları Süreç Dataları (Görev Tanımları, Sözleşmeler vb…),
  Düzenli Hizmet içi eğitim ve denetleme,
  Ücretlendirme , atama , ders programları , dönemsel programlar için tüm idari destek,
 • Ekipmanların ithalatı,
 • Açılıştan sonraki tüm süreçte Şube Denetim ve Eğitim Desteği,
 • Düzenli Şube Ziyareti ve Şube Durum Raporlaması,
 • Süreç Yönetimi Desteği.

My Gym Türkiye Koordinatörlüğü girişimcilere sağlıklı bir işletme planı oluşturmak için her türlü desteği sağlamaktadır.

Siz Değerli Adayımızı My Gym ailesinin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyarız…

Ailelerimiz Ne Diyor?

Neden My Gym?

“Gerçekten harika bir deneyimdi! Bebeğim, egzersizler ve şarkılar eşliğinde aktif bir şekilde hareket etmeyi öğrendi. Elbette, her seferinde mükemmel bir şekilde yapamıyoruz, bazen huzursuz oluyor ve dikkati dağılıyor. Ama yine de, eğlenceli oyunlar ve etkileşimli aktiviteler sayesinde bebeğimin enerjisini boşaltmasına ve gelişimini desteklemesine yardımcı oldu. Ayrıca, derslerde diğer ebeveynlerle tanışmak ve bebeklerin gelişimi hakkında farklı fikirler edinmek harika bir fırsattı.“

Alya’nın Annesi

“CARDIO KIDS derslerine katılan çocuğum, spor yapmayı sevme ve enerjisini pozitif bir şekilde yönlendirme konusunda büyük ilerleme kaydetti. Her ders, onun takım çalışması becerilerini güçlendirirken aynı zamanda sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemesini sağladı. Çocuğumun motive ve disiplinli olmasında CARDIO KIDS’ın büyük rolü olduğunu düşünüyorum.”

Melike Karaduman

 

“My Gym derslerine katıldım ve gerçekten etkilendim! Çocuğum, enerjik ve eğlenceli aktivitelerle dolu bir ortamda büyük bir keyif aldı. Eğitmenler, çocuklarına özenle yaklaşıyor ve onları destekleyici bir şekilde yönlendiriyor. Derslerdeki çeşitlilik, çocuğumun motor becerilerini geliştirirken ona yeni şeyler öğretme imkanı sağladı. My Gym, çocukların özgüvenini artırmak için harika bir yer!”

Burcu Onur